į pradžią turinys susisiekite  
Paslaugos » Atpalaiduojantys kūno ir veido masažai
Relaksacinis masažas

Tai magiška kelionė po naujų potyrių ir visiškos ramybės bei harmonijos su savimi pasaulį. 

Masažas ramina, šalina stresą, gerina kraujotaką, suteikia geros savijautos ir gilaus atsipalaidavimo jausmą.

Šio masažo metu harmoningai persipina aromaterapijos, ajurvedos, chiro ir relaksuojamojo SPA masažo elementai, tokiu būdu atpalaiduojami įsitempę raumenys, pašalinamas dienos nuovargis ir susikaupusi įtampa. 

plačiau
 
Japoniškas KOBIDO veido masažas

Veido masažas ne tik suteiks Jums didelį malonumą ir atsipalaidavimą, bet ir atjaunins jūsų veido odą.

 

Masažuojami kaklo, pečių raumenys, dekoltė sritis, veidas bei galvos oda: atliekamas limfos drenažas, stimuliuojami aktyvūs taškai (šiatsu), o tai atkuria ir pagerina gyvybinės energijos srautus veide.

 

Kobido yra laikomas vienu efektyviausių ir natūraliausių metodų, kurie pagerina odos būklę ir lėtina jos senėjimą. Atliekant greitus, ritmiškus, bet lengvus smūginius judesius, atkuriama kraujo ir limfos apytaka, stiprinami ir tonizuojami raumenys, stimuliuojama nervų sistema. Stipriais judesiais pašalinami kraujo apytakos trikdžiai ir leidžiama kraujui lengviau cirkuliuoti ir patekti į odos paviršių. Tai aprūpina odos ląsteles deguonimi, maisto medžiagomis ir leidžia odai atsigauti ir atjaunėti. 

 

plačiau
 
Karštų akmenų masažas

Masažas su karštais akmenimis žinomas jau daugelį tūkstantmečių. Karštų akmenų bei įvairių masažinių judesių veikiamas kūnas atpalaiduojamas, išlaisvinamas nuo susikaupusios įtampos ir skausmo.

Procedūros metu į organizmą prasiskverbusi šiluma aktyvina ląstelių aprūpinimą deguonimi, pagreitėja medžiagų apykaita bei suaktyvinama kraujotaka. Termoterapija stimuliuoja mūsų imuninę sistemą, skatina susikaupusių šlakų ir toksinų pasišalinimą. 

plačiau
 
Aromaterapinis masažas

Geras masažas visada padeda atpalaiduoti pavargusius ir skaudančius raumenis, tačiau prie jo pridėjus eterinio aliejaus aromatą, aromaterapinis masažo poveikis suteikia papildomos naudos - ne tik stipriai sužadina žmogaus pojūčius, bet paveikia fizinę ir emocinę mūsų savijautą.

plačiau
 
Pėdų masažas

Visi kūno organai energijos kanalais susieti su tam tikrais pėdų taškais. Masažuojant šiuos taškus gerėja atitinkamų organų veikla, išnyksta skausmas, šalinama nemiga, gerinama kraujotaka, raminama nervų sistema.

Šis pėdų masažas padės fiziškai ir emociškai atsipalaiduoti, išsaugoti ir sustiprinti gyvybinę organizmo energiją. Po masažo nuslūgsta įtampa, atsiranda lengvumas, puiki nuotaika, harmoningos emocijos.

plačiau
 
Veido masažas

Reguliarus veido odos masažas padeda odai ilgiau išlikti stangriai ir skaisčiai. Masažas atgaivina ir jauną, ir senstančią odą,  teigiamai veikia limfos tekėjimą, geriau pasišalina toksinai ir apsivalo ląstelės, oda įgyja stangrumo, skaistumo, jauniau atrodo.

        

plačiau