į pradžią turinys susisiekite  
Paslaugos » Kūno pilingas

            Rekomenduojame Jums pasirinkti vieną iš mūsų siūlomų natūralių kūno šveitimų, puikiai tinkančių prieš bet kurį masažą ar kūno procedūrą.

            Kūno šveitimo metu yra pašalinamas negyvų odos ląstelių sluoksnis, išvalomos poros, po jo pastebimai pagerėja odos būklė ir funkcijos. Oda tampa švelni, glotni ir elastinga. Ji daug lengviau sugeria masažo aliejų, pasisavina maistingąsias medžiagas uždėjus kaukę bei įgyja atsparumą neigiamiems išorės poveikiams.           

Kavos ir šokoldo pilingas

Kava skatina susikaupusių skysčių ir toksinų  šalinimą. Šokoladinis pilingas yra ypatingos kreminės tekstūros su natūralios kakavos mažomis dalelėmis, šveičiančiomis odą.

Šio pilingo sudėtinės medžiagos puikiai pašalina negyvas odos ląsteles nuo paviršinio sluoksnio, drėkina ir lygina odą, skatina lipolizę - pagrindinį riebalų išsiskyrimo mechanizmą, oda tampa ypatingai švelni.

Skrudintų pupelių aromatas pažadina pojūčius ir maloniai apgaubia kūną. 

 
 
Pilingas su jūros druska

Pasak senovės Rytų išminties, druska ne tik turi įvairių gydomųjų savybių, tuo pačiu ji puikiai sugeria į save neigiamą energiją, tad puikiai tinka po įtemptos darbo dienos.  

Jūros druska tolygiai nušveičia visą odą, išvalo poras,  atgaivina ir praturtina kūno odą naudingaisiais mineralais, vynuogių kauliukų aliejus giliai pamaitina, suminkština ir drėkina.

Tokiu būdu oda paruošiama tolimesnėms procedūroms - ji tampa švelni ir glotni, daug lengviau pasisavina masažo aliejų bei kitas naudingąsias medžiagas.

 
 
Medaus ir gintaro dulkių pilingas

Tai kūno odos įtrynimas natūraliu bičių medaus,  gintaro dulkių ir eterinio aliejus mišiniu. Medus valo giliuosius odos sluoksnius, šalina suragėjusias epidermio ląsteles, tirpina toksinus, maitina odą vitaminais ir mineralais, suteikia švelnumo ir stangrumo, skatina ląstelių atsinaujinimą.

Gintaro dulkės  skatina energijos apykaitą visame organizme,  pašalina nuovargį, gerina kraujo apytaką, tvarko nervų sistemą, kovoja su uždegimais, stabdo ląstelių oksidaciją ir skatina jų regeneraciją, atstato energetinę pusiausvyrą kraujo kūneliuose, susinormalizuoja kraujo apytaka.