į pradžią turinys susisiekite  
Paslaugos » Spa programos

      SPA procedūros suteikia daug malonumo, pagerina fizinę savijautą, subalansuoja vidinę būseną. Tai grožio, ramybės, vidinės pusiausvyros bei netikėtų atradimų pasaulis.

 

        Čia laikas sustoja pralaimėjęs ramybei ir atsipalaidavimui...

 

 

 

Svaigi šokoladinė vilionė

Tai prabangi, atpalaiduojanti kūno procedūra
(kūno pilingas + šokoladinis masažas + įvyniojimas + dovana veido/pėdų masažas + dušas)

     

Šokolado terapija kūnui - tai ne tik kvapų, atsipalaidavimo, malonumo procedūra, bet ir efektyvi anticeliulitinė priemonė.

 

plačiau
 
Vandenyno dovanos

Valanti procedūra su jūros dumbliais 

(šveičiamasis kūno masažas su jūros dumbliais + įvyniojimas su jūros dumbliais + atpalaiduojantis kūno masažas)

     

      Šveičiamojo masažo metu švelniai pašalinamos negyvos odos ląstelės, aktyvinamas limfos tekėjimas, gerinama kraujotaka ir medžiagų apykaita, atpalaiduojami raumenys.

      

     Po šveitimo kūnas ištepamas valančia dumblių kauke. Laminaria dumbliai turi detiksikuojančių savybių. Šilumos efektas, ištepus kūną dumblių mase ir įvyniojus jį į plėvelę, padeda atverti poras, suaktyvina medžiagų ir kraujo apytaką minkštuosiuose audiniuose ir pašalina juose susikaupusius toksinus.

plačiau
 
Šildantys jūržolių lobiai

Liekninati procedūra su jūros dumbliais
(šveičiamasis kūno masažas su jūros dumbliais + įvyniojimas su jūros dumbliais + harmonizuojantis kūno masažas )

Tai trijų dalių procedūra, pradedama kūno šveitimu ir masažu. Po šveitimo kūnas ištepamas liekninančia termiškai aktyvia dumblių kauke ir įvyniojamas. Dėl šilumos teigiamo efekto efektyviai modeliuojamos bei mažinamos kūno apimtys, stangrinama, drėkinama ir lyginama kūno oda.

 

      

plačiau
 
Aksominis vakaras

Kūno šveitimas +  Atpalaiduojantis kūno masažas 

Masažas atliekamas su  eteriniu rožių ir argano aliejumi „Baltuoju Maroko auksu" -  vienu brangiausių ir rečiausių natūralių aliejų pasaulyje. Argano aliejus maitina, stangrina, minkština ir drėkina odą, aprūpina ją antioksidantais – skatina sveikų ląstelių augimą, mažina raukšles.  

        

plačiau